Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek obcí Drahansko a okolí | 2 | 67 437 342 Kč |
| Střední odborné učiliště, Praha - Radotín | 13 | 0 Kč |
| INSTA CZ s.r.o. | 1 | 67 016 262 Kč |
| Siems a Klein, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| SA Trade s.r.o. | 2 | 1 707 962 Kč |
| FRONIUS Česká republika s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Servis 10, s.r.o. | 1 | 615 114 Kč |
| KAIPAN, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TUkas a.s. | 1 | 0 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 421 080 Kč |
| AGROMAK ND s.r.o. | 1 | 113 100 Kč |
| Střední odborné učiliště potravinářské, Praha 4 - Písnice, Libušská 320/111 | 1 | 2 238 500 Kč |
| VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. | 1 | 2 238 500 Kč |
| AUTO JAROV, s.r.o. | 1 | 776 570 Kč |
| N&N KOŠÁTKY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Renata Petrželová | 9 | 684 058 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Svazek obcí Drahansko a okolí | 2 smlouvy za celkem 67 mil. Kč | ||||||||||
| Střední odborné učiliště, Praha - Radotín | 8 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | |||||||||
| INSTA CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 67 mil. Kč | ||||||||||
| Siems a Klein, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SA Trade s.r.o. | 1 smlouva za celkem 789 790 Kč | 1 smlouva za celkem 918 172 Kč | |||||||||
| FRONIUS Česká republika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Servis 10, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 615 114 Kč | ||||||||||
| KAIPAN, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TUkas a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GEOtest, a.s. | 1 smlouva za celkem 421 080 Kč | ||||||||||
| AGROMAK ND s.r.o. | 1 smlouva za celkem 113 100 Kč | ||||||||||
| Střední odborné učiliště potravinářské, Praha 4 - Písnice, Libušská 320/111 | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| AUTO JAROV, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 776 570 Kč | ||||||||||
| N&N KOŠÁTKY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Renata Petrželová | 1 smlouva za celkem 52 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 201 800 Kč | 1 smlouva za celkem 65 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 59 000 Kč | 1 smlouva za celkem 181 258 Kč | 2 smlouvy za celkem 124 200 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Renata Petrželová | 16 | 75 657 170 Kč |
| Město Kuřim | 4 | 319 600 Kč |
| Město Nymburk | 3 | 116 000 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 181 258 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 1 | 67 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Renata Petrželová | 10 smluv za celkem 71 mil. Kč | 6 smluv za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| Město Kuřim | 1 smlouva za celkem 52 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 201 800 Kč | 1 smlouva za celkem 65 800 Kč | ||||||||
| Město Nymburk | 2 smlouvy za celkem 59 000 Kč | 1 smlouva za celkem 57 000 Kč | |||||||||
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 181 258 Kč | ||||||||||
| Město Lysá nad Labem | 1 smlouva za celkem 67 200 Kč |