Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 13 | 1 428 332 Kč |
| Okresní hospodářská komora Kroměříž | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CE-PA, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 209 451 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 136 065 Kč | 2 smlouvy za celkem 283 685 Kč | 1 smlouva za celkem 171 820 Kč | 1 smlouva za celkem 171 820 Kč | 2 smlouvy za celkem 364 742 Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | |||
| Okresní hospodářská komora Kroměříž | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 9 | 1 168 134 Kč |
| Spring Walk advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 260 198 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 smlouvy za celkem 209 451 Kč | 1 smlouva za celkem 136 065 Kč | 2 smlouvy za celkem 283 685 Kč | 1 smlouva za celkem 171 820 Kč | 1 smlouva za celkem 171 820 Kč | 1 smlouva za celkem 104 544 Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | ||||
| Spring Walk advokátní kancelář s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 260 198 Kč |