Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 82 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Intemac Solutions, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 310 800 Kč | 5 smluv za celkem 15 mil. Kč | 6 smluv za celkem 17 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 21 mil. Kč | 5 smluv za celkem 16 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 33 mil. Kč | 5 smluv za celkem 27 mil. Kč | 24 smluv za celkem 21 mil. Kč | 18 smluv za celkem 22 mil. Kč | 8 smluv za celkem 230 662 Kč |
| INDUSTRY CLUSTER 4.0, z. s. | 1 smlouva za celkem 310 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| JIC, zájmové sdružení právnických osob | 1 smlouva za celkem 310 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 20 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 20 smluv za celkem 1 mil. Kč | 14 smluv za celkem 415 192 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| TOS KUŘIM - OS, a.s. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Ing.arch. ŽÁK LIBOR | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| TAJMAC-ZPS, a.s. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Effectivity s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 20 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 19 smluv za celkem 1 mil. Kč | 14 smluv za celkem 415 192 Kč | 8 smluv za celkem 230 662 Kč | ||||||
| REMANTE GROUP s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 214 333 Kč | ||||||||||
| DŘEVODÍLO Rousínov , výrobní družstvo | 1 smlouva za celkem 88 284 Kč | ||||||||||
| ZEBR s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REMOSKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 88 284 Kč | ||||||||||
| 3iD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 88 284 Kč | ||||||||||
| TOP - MODERN spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 88 284 Kč | ||||||||||
| Acam Solution s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SWN Moravia, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 88 284 Kč | ||||||||||
| Connexa Social s.r.o. | 1 smlouva za celkem 69 199 Kč | ||||||||||
| Rinow s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 7 Solutions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Princ parket s.r.o. | 1 smlouva za celkem 44 142 Kč | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč | ||||||||
| AI bot solutions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mesonify s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KOVO - PLAZMA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ENERGO CHOCEŇ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Qlar Czech s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DI industrial spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PRAMOS, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HCV group a.s. | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | ||||||||||
| KOH-I-NOOR MASSAG, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MONTIS CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | ||||||||||
| Plastic guys s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BeMi, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | |||||||||
| Na dřevo je Straka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LIKO-S, a.s. | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | ||||||||||
| BASTL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mathesio, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EPOS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Martin Mádle | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč | ||||||||||
| ZLOMEK, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | ||||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAUTING s.r.o. | 1 smlouva za celkem 46 132 Kč | ||||||||||
| Papírna Moudrý, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ARTIN, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. David Hloušek | 1 smlouva za celkem 23 066 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 53 | 40 168 738 Kč |
| Jihomoravský kraj | 23 | 143 488 064 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 314 600 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 | 214 333 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 798 780 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vysoké učení technické v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 310 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 114 976 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 20 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 20 smluv za celkem 1 mil. Kč | 14 smluv za celkem 415 192 Kč | 7 smluv za celkem 230 662 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 16 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 21 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 20 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 21 mil. Kč | ||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 smlouvy za celkem 214 333 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 798 780 Kč | ||||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 0 Kč |