Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TH promo s.r.o. | 12 | 556 852 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TH promo s.r.o. | 1 smlouva za celkem 196 998 Kč | 1 smlouva za celkem 143 748 Kč | 2 smlouvy za celkem 114 950 Kč | 8 smluv za celkem 101 156 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 4 | 556 852 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 8 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 196 998 Kč | 1 smlouva za celkem 143 748 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 1 smlouva za celkem 101 156 Kč | |||||||
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč |