Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HB group Facility s.r.o. | 18 | 2 012 833 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HB group Facility s.r.o. | 1 smlouva za celkem 107 580 Kč | 3 smlouvy za celkem 304 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | 5 smluv za celkem 435 252 Kč | 4 smlouvy za celkem 715 851 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 104 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 14 | 1 241 432 Kč |
| Domov seniorů POHODA Chválkovice, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 399 563 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 62 938 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 1 | 200 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 107 580 Kč | 3 smlouvy za celkem 304 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | 4 smlouvy za celkem 326 352 Kč | 2 smlouvy za celkem 253 350 Kč | 2 smlouvy za celkem 104 000 Kč | |||||
| Domov seniorů POHODA Chválkovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 399 563 Kč | ||||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 62 938 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Krnov | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč |