Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 144 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 57 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,58 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 144 | 80 104 247 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 1 497 426 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč | 10 smluv za celkem 3 mil. Kč | 52 smluv za celkem 5 mil. Kč | 18 smluv za celkem 2 mil. Kč | 16 smluv za celkem 13 mil. Kč | 14 smluv za celkem 11 mil. Kč | 13 smluv za celkem 16 mil. Kč | 15 smluv za celkem 25 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | ||
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 smlouva za celkem 187 550 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 3 | 1 997 190 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 123 | 0 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Gymnázium Otrokovice | 1 | 144 000 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 201 164 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 2 | 4 617 107 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 744 031 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 6 | 1 593 980 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 332 489 Kč |
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská nemocnice T. Bati, a. s., Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 325 850 Kč | |||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 8 smluv za celkem 0 Kč | 50 smluv za celkem 0 Kč | 14 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Gymnázium Otrokovice | 1 smlouva za celkem 144 000 Kč | ||||||||||
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 201 164 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 744 031 Kč | ||||||||||
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 132 217 Kč | 2 smlouvy za celkem 342 699 Kč | 2 smlouvy za celkem 882 523 Kč | 1 smlouva za celkem 236 541 Kč | |||||||
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 smlouva za celkem 332 489 Kč | ||||||||||
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |