Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Křivánek | 24 | 2 889 487 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Michal Křivánek | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 241 032 Kč | 2 smlouvy za celkem 411 105 Kč | 3 smlouvy za celkem 491 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 163 350 Kč | 3 smlouvy za celkem 620 730 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 173 900 Kč | 4 smlouvy za celkem 386 860 Kč | 2 smlouvy za celkem 90 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 15 | 2 508 035 Kč |
| Město Louny | 6 | 381 452 Kč |
| Statutární město Most | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 1 smlouva za celkem 239 580 Kč | 2 smlouvy za celkem 411 105 Kč | 2 smlouvy za celkem 381 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 163 350 Kč | 3 smlouvy za celkem 620 730 Kč | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 321 860 Kč | |||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 1 452 Kč | 1 smlouva za celkem 110 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 65 000 Kč | 1 smlouva za celkem 65 000 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | |||||
| Statutární město Most | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |