Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Active Point Tours s.r.o. | 10 | 1 253 840 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Active Point Tours s.r.o. | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 305 412 Kč | 3 smlouvy za celkem 127 680 Kč | 2 smlouvy za celkem 279 415 Kč | 2 smlouvy za celkem 279 973 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 606 840 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 185 527 Kč |
| České Švýcarsko o.p.s. | 1 | 181 500 Kč |
| Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 1 | 164 700 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 127 680 Kč | ||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 87 612 Kč | 1 smlouva za celkem 97 915 Kč | |||||||||
| České Švýcarsko o.p.s. | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 164 700 Kč | ||||||||||
| Statutární město Děčín | 1 smlouva za celkem 0 Kč |