Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Zvolenský | 19 | 2 830 417 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Michal Zvolenský | 6 smluv za celkem 491 598 Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 102 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 067 Kč | 2 smlouvy za celkem 179 685 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 1 608 548 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 836 500 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 105 618 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 3 | 100 067 Kč |
| 2 | 179 685 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 smluv za celkem 491 598 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 smlouvy za celkem 734 300 Kč | 1 smlouva za celkem 102 200 Kč | |||||||||
| ČEPRO, a.s. | 1 smlouva za celkem 105 618 Kč | ||||||||||
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 067 Kč | |||||||||
| 24550167 | 2 smlouvy za celkem 179 685 Kč |