Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paulservis s.r.o. | 14 | 3 451 035 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Paulservis s.r.o. | 1 smlouva za celkem 999 366 Kč | 1 smlouva za celkem 499 730 Kč | 1 smlouva za celkem 90 977 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 79 835 Kč | 2 smlouvy za celkem 239 356 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 12 | 3 005 919 Kč |
| Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 312 017 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 133 100 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 999 366 Kč | 1 smlouva za celkem 499 730 Kč | 1 smlouva za celkem 90 977 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 79 835 Kč | 2 smlouvy za celkem 239 356 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||
| Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 312 017 Kč | ||||||||||
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč |