Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EL4ING s.r.o. | 12 | 2 445 334 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| EL4ING s.r.o. | 1 smlouva za celkem 734 470 Kč | 2 smlouvy za celkem 183 436 Kč | 1 smlouva za celkem 211 774 Kč | 1 smlouva za celkem 477 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 339 974 Kč | 5 smluv za celkem 497 730 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kralupy nad Vltavou | 3 | 1 325 676 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 8 | 907 884 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 211 774 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 smlouva za celkem 734 470 Kč | 1 smlouva za celkem 113 256 Kč | 1 smlouva za celkem 477 950 Kč | ||||||||
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | 2 smlouvy za celkem 339 974 Kč | 5 smluv za celkem 497 730 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 211 774 Kč |