Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 132 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 132 | 63 874 622 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RAVO Trans s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| Forestinvest s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| Jan Štolka - STAVKO | 1 | 22 590 700 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 22 590 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vladimír Babor | 3 smlouvy za celkem 655 444 Kč | 17 smluv za celkem 3 mil. Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 17 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 3 mil. Kč | 15 smluv za celkem 29 mil. Kč | 20 smluv za celkem 6 mil. Kč | 24 smluv za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 140 554 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| RAVO Trans s.r.o. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | ||||||||||
| Forestinvest s.r.o. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | ||||||||||
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Štolka - STAVKO | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | ||||||||||
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | ||||||||||
| STRABAG a.s. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 67 | 46 814 148 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 40 | 9 362 427 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 90 604 Kč |
| Město Horažďovice | 21 | 3 951 413 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 117 280 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Horažďovicko | 1 | 3 538 750 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Šumava | 2 smlouvy za celkem 365 896 Kč | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 417 576 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 24 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 16 smluv za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 140 554 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 289 548 Kč | 3 smlouvy za celkem 525 750 Kč | 7 smluv za celkem 997 648 Kč | 4 smlouvy za celkem 675 697 Kč | 5 smluv za celkem 651 583 Kč | 2 smlouvy za celkem 756 992 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 90 604 Kč | ||||||||||
| Město Horažďovice | 2 smlouvy za celkem 459 408 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 520 300 Kč | 3 smlouvy za celkem 559 655 Kč | 5 smluv za celkem 733 623 Kč | 2 smlouvy za celkem 193 600 Kč | ||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 117 280 Kč | ||||||||||
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Horažďovicko | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč |