Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NITRAM agro s.r.o. | 17 | 2 865 381 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NITRAM agro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 417 450 Kč | 1 smlouva za celkem 586 850 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 385 990 Kč | 3 smlouvy za celkem 411 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 456 291 Kč | 4 smlouvy za celkem 546 900 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 15 | 2 865 381 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 417 450 Kč | 1 smlouva za celkem 586 850 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 385 990 Kč | 2 smlouvy za celkem 411 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 456 291 Kč | 3 smlouvy za celkem 546 900 Kč | |||
| Veterinární univerzita Brno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |