Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Aneta Struhalová | 13 | 3 290 307 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Aneta Struhalová | 1 smlouva za celkem 142 175 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 496 100 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 352 733 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 56 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 680 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 8 | 3 053 807 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 56 500 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122 | 1 | 180 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 142 175 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 496 100 Kč | 3 smlouvy za celkem 352 733 Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 56 500 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122 | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč |