Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DJ Gastro s.r.o. | 16 | 1 142 973 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DJ Gastro s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 30 583 Kč | 3 smlouvy za celkem 8 442 Kč | 3 smlouvy za celkem 21 113 Kč | 1 smlouva za celkem 91 500 Kč | 4 smlouvy za celkem 508 546 Kč | 3 smlouvy za celkem 482 790 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 16 | 1 142 973 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 smlouvy za celkem 30 583 Kč | 3 smlouvy za celkem 8 442 Kč | 3 smlouvy za celkem 21 113 Kč | 1 smlouva za celkem 91 500 Kč | 4 smlouvy za celkem 508 546 Kč | 3 smlouvy za celkem 482 790 Kč |