Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zachar Luděk a syn s.r.o. | 24 | 2 596 710 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zachar Luděk a syn s.r.o. | 1 smlouva za celkem 79 860 Kč | 1 smlouva za celkem 72 757 Kč | 4 smlouvy za celkem 537 727 Kč | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 3 smlouvy za celkem 68 436 Kč | 3 smlouvy za celkem 404 473 Kč | 6 smluv za celkem 576 507 Kč | 3 smlouvy za celkem 506 432 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 578 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 79 860 Kč |
| 1. Základní škola Holešov | 1 | 72 757 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 163 350 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 241 866 Kč |
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace | 1 | 120 065 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 4 | 398 319 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 185 091 Kč |
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 233 752 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 | 154 154 Kč |
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby Haná, příspěvková organizace | 1 | 347 716 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 125 905 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
TAS Holešov, s.r.o., STEZA Zlín, spol. s r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 79 860 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| 1. Základní škola Holešov | 1 smlouva za celkem 72 757 Kč | ||||||||||
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 smlouva za celkem 161 966 Kč | 1 smlouva za celkem 79 900 Kč | |||||||||
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 120 065 Kč | ||||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 68 436 Kč | 1 smlouva za celkem 105 270 Kč | 1 smlouva za celkem 86 672 Kč | |||||||
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 185 091 Kč | ||||||||||
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 154 936 Kč | 1 smlouva za celkem 78 816 Kč | |||||||||
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 154 154 Kč | ||||||||||
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sociální služby Haná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 347 716 Kč | ||||||||||
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 125 905 Kč |