Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUBE LOVE s.r.o. | 7 | 1 654 769 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 1 | 199 999 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CUBE LOVE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | 1 smlouva za celkem 451 330 Kč | 1 smlouva za celkem 94 380 Kč | 3 smlouvy za celkem 671 900 Kč | 1 smlouva za celkem 199 999 Kč | ||||||
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 199 999 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 5 | 1 254 770 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 1 | 199 999 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | 1 smlouva za celkem 451 330 Kč | 1 smlouva za celkem 94 380 Kč | 2 smlouvy za celkem 471 900 Kč | |||||||
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||||
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 199 999 Kč |