Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lucie Lubasová | 14 | 933 563 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lucie Lubasová | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 163 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 181 448 Kč | 2 smlouvy za celkem 107 448 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 157 687 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 13 | 933 563 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 163 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 181 448 Kč | 2 smlouvy za celkem 107 448 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 157 687 Kč | |||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |