Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Róbert Badura s.r.o. | 41 | 36 589 740 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Róbert Badura s.r.o. | 1 smlouva za celkem 95 353 Kč | 12 smluv za celkem 18 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 738 424 Kč | 1 smlouva za celkem 543 899 Kč | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 361 688 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 35 | 30 076 714 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 235 456 Kč |
| Statutární město Přerov | 2 | 4 758 002 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 78 897 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 1 440 671 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 95 353 Kč | 10 smluv za celkem 18 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 738 424 Kč | 1 smlouva za celkem 543 899 Kč | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 361 688 Kč | ||
| město Otrokovice | 2 smlouvy za celkem 235 456 Kč | ||||||||||
| Statutární město Přerov | 1 smlouva za celkem 100 700 Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 smlouva za celkem 78 897 Kč | ||||||||||
| Město Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |