Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond SŠ řemesel, Šumperk | 17 | 2 102 124 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nadační fond SŠ řemesel, Šumperk | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 567 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 380 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 360 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 383 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 242 124 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel, Šumperk | 17 | 2 102 124 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední škola řemesel, Šumperk
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola řemesel, Šumperk | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 567 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 380 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 360 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 383 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 242 124 Kč |