Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 50 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Křemének s.r.o. | 50 | 17 411 867 Kč |
| NV Profi Dlažba, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Polický | 2 | 6 751 800 Kč |
| Anton Taraba | 2 | 6 751 800 Kč |
| Josef Martišek | 2 | 6 751 800 Kč |
| Maquete Afonso | 2 | 6 751 800 Kč |
| S-P-I Realizace s.r.o. | 4 | 749 221 Kč |
| RALLICO PROPERTY GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Obdržálek | 2 | 749 221 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technické služby Křemének s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 214 715 Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 111 371 Kč | 4 smlouvy za celkem 565 422 Kč | 3 smlouvy za celkem 359 540 Kč | 4 smlouvy za celkem 443 386 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 266 953 Kč | 12 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 280 153 Kč |
| NV Profi Dlažba, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Polický | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Anton Taraba | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Josef Martišek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Maquete Afonso | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| S-P-I Realizace s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 749 221 Kč | |||||||
| RALLICO PROPERTY GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tomáš Obdržálek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 749 221 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 31 | 14 814 323 Kč |
| Otrokovická BESEDA, s.r.o. | 1 | 215 501 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 15 | 1 463 472 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 755 040 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Zlín, Technické služby Zlín, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 214 715 Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 111 371 Kč | 2 smlouvy za celkem 272 965 Kč | 2 smlouvy za celkem 272 965 Kč | 2 smlouvy za celkem 260 204 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 86 796 Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 116 113 Kč |
| Otrokovická BESEDA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 215 501 Kč | ||||||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Zlín | 2 smlouvy za celkem 183 182 Kč | 3 smlouvy za celkem 244 529 Kč | 2 smlouvy za celkem 180 157 Kč | 6 smluv za celkem 691 564 Kč | 2 smlouvy za celkem 164 040 Kč | ||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 755 040 Kč |