Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Spolek přátel Gymnázia Jeseník, z. s. | 7 | 1 221 943 Kč |
| Nadace AGROFERT | 1 | 500 000 Kč |
| Stam invest s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Prokop | 1 | 219 600 Kč |
| ROYAL TECH s.r.o. | 1 | 132 193 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Spolek přátel Gymnázia Jeseník, z. s. | 1 smlouva za celkem 29 300 Kč | 1 smlouva za celkem 17 850 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 132 193 Kč | |||||||
| Nadace AGROFERT | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||||||||
| Stam invest s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Michal Prokop | 1 smlouva za celkem 219 600 Kč | ||||||||||
| ROYAL TECH s.r.o. | 1 smlouva za celkem 132 193 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jeseník | 2 | 47 150 Kč |
| Spolek přátel Gymnázia Jeseník, z. s. | 4 | 1 024 793 Kč |
| Gymnázium, Jeseník, Komenského 281 | 1 | 150 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Jeseník | 1 smlouva za celkem 29 300 Kč | 1 smlouva za celkem 17 850 Kč | |||||||||
| Spolek přátel Gymnázia Jeseník, z. s. | 3 smlouvy za celkem 892 600 Kč | 1 smlouva za celkem 132 193 Kč | |||||||||
| Gymnázium, Jeseník, Komenského 281 | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč |