Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 88 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,32 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sponsio s.r.o. | 88 | 8 346 329 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Sponsio s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 562 951 Kč | 34 smluv za celkem 2 mil. Kč | 21 smluv za celkem 802 742 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 772 397 Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 236 553 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstaviště Praha, a.s. | 88 | 8 346 329 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 smlouvy za celkem 562 951 Kč | 34 smluv za celkem 2 mil. Kč | 21 smluv za celkem 802 742 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 772 397 Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 236 553 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |