Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Adalo Solutions s.r.o. | 15 | 1 767 992 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Adalo Solutions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 231 727 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 383 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 712 Kč | 4 smlouvy za celkem 448 703 Kč | 2 smlouvy za celkem 278 089 Kč | 1 smlouva za celkem 72 116 Kč | 1 smlouva za celkem 103 092 Kč | 1 smlouva za celkem 301 169 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jeseník, příspěvková organizace | 4 | 326 830 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 11 | 1 441 162 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Jeseník, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 34 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 292 530 Kč | ||||||||
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 1 smlouva za celkem 231 727 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 383 Kč | 1 smlouva za celkem 116 412 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 173 Kč | 2 smlouvy za celkem 278 089 Kč | 1 smlouva za celkem 72 116 Kč | 1 smlouva za celkem 103 092 Kč | 1 smlouva za celkem 301 169 Kč |