Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jana Kalousová | 18 | 9 546 647 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jana Kalousová | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 987 500 Kč | 1 smlouva za celkem 276 360 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 236 361 Kč | 2 smlouvy za celkem 229 200 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 11 | 8 926 706 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 7 | 619 941 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 987 500 Kč | 1 smlouva za celkem 276 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 229 200 Kč | ||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 383 580 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 236 361 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |