Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUTENZ s.r.o. | 10 | 742 115 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LUTENZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 86 240 Kč | 2 smlouvy za celkem 138 390 Kč | 3 smlouvy za celkem 207 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328 | 1 | 86 240 Kč |
| Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 | 9 | 655 875 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328 | 1 smlouva za celkem 86 240 Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 | 2 smlouvy za celkem 138 390 Kč | 3 smlouvy za celkem 207 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 000 Kč |