Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lurias s.r.o. | 6 | 1 613 043 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 | 199 941 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lurias s.r.o. | 1 smlouva za celkem 170 005 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 941 Kč | 1 smlouva za celkem 496 874 Kč | 1 smlouva za celkem 142 018 Kč | 1 smlouva za celkem 604 205 Kč | ||||||
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 smlouva za celkem 199 941 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 666 879 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 2 | 341 959 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 604 205 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 170 005 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 496 874 Kč | ||||||||
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 smlouva za celkem 199 941 Kč | 1 smlouva za celkem 142 018 Kč | |||||||||
| Město Chrudim | 1 smlouva za celkem 604 205 Kč |