Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o. | 12 | 3 419 149 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 327 218 Kč | 3 smlouvy za celkem 571 967 Kč | 2 smlouvy za celkem 353 696 Kč | 1 smlouva za celkem 361 014 Kč | 1 smlouva za celkem 382 193 Kč | 1 smlouva za celkem 439 722 Kč | 1 smlouva za celkem 486 586 Kč | 1 smlouva za celkem 496 755 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 11 | 3 419 149 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 327 218 Kč | 3 smlouvy za celkem 571 967 Kč | 1 smlouva za celkem 353 696 Kč | 1 smlouva za celkem 361 014 Kč | 1 smlouva za celkem 382 193 Kč | 1 smlouva za celkem 439 722 Kč | 1 smlouva za celkem 486 586 Kč | 1 smlouva za celkem 496 755 Kč | |||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |