Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTA atelier s.r.o. | 8 | 1 457 345 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OTA atelier s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 254 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 448 910 Kč | 1 smlouva za celkem 181 863 Kč | 2 smlouvy za celkem 297 902 Kč | 1 smlouva za celkem 274 670 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město SOBĚSLAV | 7 | 1 245 595 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 211 750 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město SOBĚSLAV | 2 smlouvy za celkem 254 000 Kč | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | 1 smlouva za celkem 181 863 Kč | 2 smlouvy za celkem 297 902 Kč | 1 smlouva za celkem 274 670 Kč | ||||||
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 smlouva za celkem 211 750 Kč |