Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMAX s.r.o. | 35 | 6 304 657 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SAMAX s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 328 580 Kč | 2 smlouvy za celkem 461 524 Kč | 2 smlouvy za celkem 439 848 Kč | 3 smlouvy za celkem 694 854 Kč | 4 smlouvy za celkem 599 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 661 242 Kč | 4 smlouvy za celkem 742 252 Kč | 4 smlouvy za celkem 796 952 Kč | 4 smlouvy za celkem 842 405 Kč | 5 smluv za celkem 737 300 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 28 | 6 135 707 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 168 950 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 328 580 Kč | 2 smlouvy za celkem 461 524 Kč | 2 smlouvy za celkem 439 848 Kč | 3 smlouvy za celkem 694 854 Kč | 2 smlouvy za celkem 599 700 Kč | 3 smlouvy za celkem 661 242 Kč | 3 smlouvy za celkem 714 252 Kč | 3 smlouvy za celkem 768 952 Kč | 3 smlouvy za celkem 779 405 Kč | 4 smlouvy za celkem 687 350 Kč | |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 28 000 Kč | 1 smlouva za celkem 28 000 Kč | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč | 1 smlouva za celkem 49 950 Kč |