Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 36 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R-KUBÍN s.r.o. | 36 | 7 037 917 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| R-KUBÍN s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 236 797 Kč | 2 smlouvy za celkem 517 033 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 629 290 Kč | 4 smlouvy za celkem 335 748 Kč | 3 smlouvy za celkem 305 580 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Koloděje | 28 | 4 424 100 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 1 730 923 Kč |
| Městská část Praha-Satalice | 3 | 744 719 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Koloděje | 1 | 58 387 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 79 787 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha-Koloděje | 2 smlouvy za celkem 236 797 Kč | 2 smlouvy za celkem 517 033 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 629 290 Kč | 4 smlouvy za celkem 335 748 Kč | 2 smlouvy za celkem 225 792 Kč | ||||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Satalice | 1 smlouva za celkem 349 920 Kč | 2 smlouvy za celkem 394 799 Kč | |||||||||
| Základní škola a mateřská škola Koloděje | 1 smlouva za celkem 58 387 Kč | ||||||||||
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 79 787 Kč |