Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 51 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TMI Building s.r.o. | 51 | 60 550 130 Kč |
| Vejvoda, spol. s r.o. | 2 | 30 250 000 Kč |
| REINVEST spol. s r.o. | 2 | 30 250 000 Kč |
| STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TMI Building s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 215 380 Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 24 smluv za celkem 43 mil. Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | ||||
| Vejvoda, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 30 mil. Kč | ||||||||||
| REINVEST spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 30 mil. Kč | ||||||||||
| STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 24 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 21 | 6 933 138 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 2 | 627 990 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 3 124 728 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 4 | 8 128 780 Kč |
| Městská poliklinika Praha | 1 | 0 Kč |
| Diagnostický ústav a základní škola Praha 2, Lublaňská 33, státní příspěvková organizace | 1 | 278 348 Kč |
| Městská část Praha 5 | 5 | 30 451 804 Kč |
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 5 | 3 976 847 Kč |
| Vrchní soud v Praze | 3 | 2 147 798 Kč |
| Městská část Praha-Libuš | 1 | 544 500 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 1 | 98 010 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 10 527 Kč |
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 | 1 915 108 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 1 347 456 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vodárny Kladno - Mělník, a.s., Akademie řemesel Praha - Střední škola technická, SNEO, a.s., Městská část Praha 2, Městská část Praha 3
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 118 580 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 394 460 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 592 900 Kč | ||||
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | ||||||||||
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 627 990 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 2 | 1 smlouva za celkem 260 150 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 698 678 Kč | ||||||||
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Městská poliklinika Praha | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Diagnostický ústav a základní škola Praha 2, Lublaňská 33, státní příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 278 348 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 5 | 5 smluv za celkem 30 mil. Kč | ||||||||||
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Vrchní soud v Praze | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Libuš | 1 smlouva za celkem 544 500 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha - Újezd | 1 smlouva za celkem 98 010 Kč | ||||||||||
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 smlouva za celkem 10 527 Kč | ||||||||||
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| SNEO, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |