Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 54 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 54 | 10 020 059 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 4 | 341 386 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Optimatech, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 150 645 Kč | 5 smluv za celkem 393 502 Kč | 6 smluv za celkem 708 325 Kč | 3 smlouvy za celkem 704 825 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 947 377 Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 487 398 Kč | |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 170 988 Kč | 1 smlouva za celkem 103 848 Kč | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 365 856 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 30 | 5 615 769 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 2 | 127 050 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 11 | 3 114 325 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 4 | 341 386 Kč |
| 1 | 262 691 Kč | |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 75 613 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice, Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 150 645 Kč | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | 1 smlouva za celkem 66 018 Kč | 1 smlouva za celkem 79 013 Kč | |||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 5 smluv za celkem 393 502 Kč | 4 smlouvy za celkem 511 095 Kč | 2 smlouvy za celkem 704 825 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 881 359 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 smlouva za celkem 301 111 Kč | 3 smlouvy za celkem 675 507 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 420 848 Kč | |||||||
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 170 988 Kč | 1 smlouva za celkem 103 848 Kč | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč | ||||||||
| 47274689 | 1 smlouva za celkem 262 691 Kč | ||||||||||
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 75 613 Kč |