Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S - FOREST s.r.o. | 9 | 723 768 046 Kč |
| Karel Tasáry | 1 | 356 164 979 Kč |
| FORSTECH s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| JPServis - lesnické a zemní práce s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| VAPÜ zlín s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| MFOREST Písek s.r.o. | 2 | 717 677 393 Kč |
| Josef Michna | 1 | 356 164 979 Kč |
| Barkbeetle s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| WINART s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| ARBOLES, s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| JOMAFOREST s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| UNILES, a.s. | 1 | 356 164 979 Kč |
| SILVA NATURA, s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| JOTRA s.r.o. | 1 | 356 164 979 Kč |
| Jindřich Morong | 1 | 356 164 979 Kč |
| Martin Honner | 1 | 356 164 979 Kč |
| Jihočeská provozní s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| LESMARKA s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Ing. Jiří Sedláček | 1 | 361 512 414 Kč |
| Radek Klíma | 1 | 361 512 414 Kč |
| Anascarina s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Bohumil Kantor | 1 | 361 512 414 Kč |
| URBAN FORESTRY s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Z-FOREST s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| JK - KLIMEŠ s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| ZDERO Volary, s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Zdeněk Skřejpek | 1 | 361 512 414 Kč |
| Šárka Jurášová | 1 | 361 512 414 Kč |
| Václav Matějka | 1 | 361 512 414 Kč |
| Michal Pospíšil | 1 | 361 512 414 Kč |
| Pavel Matějů | 1 | 361 512 414 Kč |
| Václav Švehla | 1 | 361 512 414 Kč |
| Adam Klement | 1 | 361 512 414 Kč |
| Tomáš Suchý | 1 | 361 512 414 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| S - FOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 359 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 393 946 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||
| Karel Tasáry | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| FORSTECH s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| JPServis - lesnické a zemní práce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| VAPÜ zlín s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| MFOREST Písek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | |||||||||
| Josef Michna | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| Barkbeetle s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| WINART s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| ARBOLES, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| JOMAFOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| UNILES, a.s. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| SILVA NATURA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| JOTRA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| Jindřich Morong | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| Martin Honner | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| Jihočeská provozní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| LESMARKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Ing. Jiří Sedláček | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Radek Klíma | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Anascarina s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Bohumil Kantor | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| URBAN FORESTRY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Z-FOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| JK - KLIMEŠ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| ZDERO Volary, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Zdeněk Skřejpek | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Šárka Jurášová | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Václav Matějka | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Michal Pospíšil | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Pavel Matějů | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Václav Švehla | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Adam Klement | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||||
| Tomáš Suchý | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Prachatice, s.r.o. | 1 | 847 000 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 720 036 893 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 0 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské lesy Prachatice, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | ||||||||||
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 362 mil. Kč | ||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |