Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 6 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NRservis, s.r.o. | 6 | 1 170 541 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NRservis, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 145 079 Kč | 1 smlouva za celkem 82 740 Kč | 2 smlouvy za celkem 465 573 Kč | 1 smlouva za celkem 294 754 Kč | 1 smlouva za celkem 182 396 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 145 079 Kč |
| Revmatologický ústav | 1 | 82 740 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 | 1 | 288 222 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3 | 1 | 177 351 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 294 754 Kč |
| Domov pro seniory Hortenzie | 1 | 182 396 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Generální finanční ředitelství | 1 smlouva za celkem 145 079 Kč | ||||||||||
| Revmatologický ústav | 1 smlouva za celkem 82 740 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 | 1 smlouva za celkem 288 222 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3 | 1 smlouva za celkem 177 351 Kč | ||||||||||
| Správa Pražského hradu | 1 smlouva za celkem 294 754 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Hortenzie | 1 smlouva za celkem 182 396 Kč |