Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moonment s.r.o. | 14 | 3 162 058 Kč |
| Jiří Veselý | 3 | 353 520 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Moonment s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 229 999 Kč | 1 smlouva za celkem 229 999 Kč | 2 smlouvy za celkem 109 490 Kč | 1 smlouva za celkem 224 000 Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 58 463 Kč | ||||
| Jiří Veselý | 3 smlouvy za celkem 353 520 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 3 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 5 | 851 951 Kč |
| Slezské zemské muzeum | 2 | 1 632 000 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 324 587 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 229 999 Kč | 1 smlouva za celkem 229 999 Kč | 1 smlouva za celkem 109 490 Kč | 1 smlouva za celkem 224 000 Kč | 1 smlouva za celkem 58 463 Kč | ||||||
| Slezské zemské muzeum | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 324 587 Kč |