Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autoservis Hejný CZ s.r.o. | 31 | 1 378 229 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Autoservis Hejný CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 50 873 Kč | 6 smluv za celkem 239 426 Kč | 4 smlouvy za celkem 128 402 Kč | 8 smluv za celkem 232 356 Kč | 7 smluv za celkem 467 796 Kč | 1 smlouva za celkem 71 074 Kč | 3 smlouvy za celkem 188 301 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Pardubic a.s. | 31 | 1 378 229 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 smlouvy za celkem 50 873 Kč | 6 smluv za celkem 239 426 Kč | 4 smlouvy za celkem 128 402 Kč | 8 smluv za celkem 232 356 Kč | 7 smluv za celkem 467 796 Kč | 1 smlouva za celkem 71 074 Kč | 3 smlouvy za celkem 188 301 Kč |