Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| StromyPraha s.r.o. | 16 | 12 928 206 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 2 | 4 839 999 Kč |
| I.M. service & parts s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| Ladislav Chmura | 1 | 2 419 999 Kč |
| Treemen s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| VERTIKAL M s.r.o. | 2 | 4 839 999 Kč |
| Jiří Matucha | 1 | 2 419 999 Kč |
| Tomáš Dolenský | 2 | 4 839 999 Kč |
| Martin Foltánek | 1 | 2 419 999 Kč |
| Stromfit s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| StromyPraha s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 360 665 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 889 290 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 327 305 Kč | 2 smlouvy za celkem 752 257 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| I.M. service & parts s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Ladislav Chmura | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Treemen s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| VERTIKAL M s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Jiří Matucha | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Tomáš Dolenský | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Martin Foltánek | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Stromfit s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 11 | 4 917 160 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 3 | 7 258 789 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 657 877 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 94 380 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i., Ministerstvo obrany
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ministerstvo obrany | 2 smlouvy za celkem 360 665 Kč | 2 smlouvy za celkem 572 789 Kč | 4 smlouvy za celkem 889 290 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 327 305 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 657 877 Kč | ||||||||||
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 94 380 Kč |