Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Foster Facility s.r.o. | 21 | 1 078 307 230 Kč |
| PROPLUSCO Services CZ s.r.o. | 4 | 948 385 900 Kč |
| AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | 3 | 828 894 770 Kč |
| DISPONERO s.r.o. | 2 | 497 608 870 Kč |
| ManpowerGroup s.r.o. | 2 | 497 608 870 Kč |
| Manuvia DreamJob s.r.o. | 1 | 331 285 900 Kč |
| INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 3 | 464 385 900 Kč |
| Axial Personnel Agency, s.r.o. | 2 | 428 085 900 Kč |
| AGENTURA PLUS CZ s.r.o. | 2 | 133 100 000 Kč |
| O.K. solution, s.r.o. | 2 | 133 100 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Foster Facility s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 500 mil. Kč | 5 smluv za celkem 58 mil. Kč | 8 smluv za celkem 384 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 133 mil. Kč | ||||||
| PROPLUSCO Services CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 484 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 331 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 133 mil. Kč | ||||||||
| AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 484 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 345 mil. Kč | |||||||||
| DISPONERO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 484 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč | |||||||||
| ManpowerGroup s.r.o. | 1 smlouva za celkem 484 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč | |||||||||
| Manuvia DreamJob s.r.o. | 1 smlouva za celkem 331 mil. Kč | ||||||||||
| INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 331 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 133 mil. Kč | |||||||||
| Axial Personnel Agency, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 331 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 97 mil. Kč | |||||||||
| AGENTURA PLUS CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 133 mil. Kč | ||||||||||
| O.K. solution, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 133 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 21 | 1 078 307 230 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Česká pošta, s.p. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 500 mil. Kč | 5 smluv za celkem 58 mil. Kč | 8 smluv za celkem 384 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 133 mil. Kč |