Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DefSec Innovation Hub, z.ú. | 13 | 3 859 900 Kč |
| Quanti s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DefSec Innovation Hub, z.ú. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 532 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 496 100 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 375 100 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||
| Quanti s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 11 | 3 859 900 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 2 smlouvy za celkem 532 400 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 496 100 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 375 100 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |