Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| U Ševce s.r.o. | 14 | 737 482 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| U Ševce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 117 612 Kč | 2 smlouvy za celkem 111 540 Kč | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | 1 smlouva za celkem 63 200 Kč | 1 smlouva za celkem 131 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 218 770 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 117 612 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 6 | 619 870 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 117 612 Kč | |||||||||
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 111 540 Kč | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | 1 smlouva za celkem 63 200 Kč | 1 smlouva za celkem 131 360 Kč | 2 smlouvy za celkem 218 770 Kč |