Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Korch | 14 | 8 656 461 Kč |
| Michal Jelínek | 4 | 8 087 761 Kč |
| František Smrčka | 4 | 8 087 761 Kč |
| Antonín Molík | 4 | 8 087 761 Kč |
| Luděk Švejda | 4 | 8 087 761 Kč |
| Jan Jelínek | 4 | 8 087 761 Kč |
| Rudolf Tullia | 4 | 8 087 761 Kč |
| Petr Tulej | 4 | 8 087 761 Kč |
| Jan Drozd | 3 | 6 630 800 Kč |
| Josef Železný | 3 | 0 Kč |
| Jan Auer | 3 | 6 151 761 Kč |
| Jiří Vejtasa | 3 | 6 151 761 Kč |
| Dominik Toman | 3 | 0 Kč |
| Vladislav Kovář | 3 | 6 151 761 Kč |
| Miroslav Jelínek | 3 | 0 Kč |
| Kamil Toman | 3 | 5 800 861 Kč |
| Martin Nachtnebl | 3 | 5 800 861 Kč |
| Jan Kružík | 2 | 4 694 800 Kč |
| Michal Jančuška | 2 | 0 Kč |
| Bartoloměj Tulej | 2 | 4 694 800 Kč |
| Věra Tulejová | 2 | 0 Kč |
| Libor Svoboda | 2 | 0 Kč |
| Marie Tulejová | 2 | 4 222 900 Kč |
| Alena Ilková | 2 | 4 222 900 Kč |
| Michal Jančuška | 2 | 0 Kč |
| Pavel Abrhám | 2 | 3 864 861 Kč |
| Petr Pavlík | 1 | 2 407 900 Kč |
| Dalibor Tulej | 1 | 0 Kč |
| Ludmila Topolánková | 1 | 2 407 900 Kč |
| Spolek Ovis | 1 | 0 Kč |
| Josef Žák | 1 | 2 407 900 Kč |
| Lucie Rozehnalová | 1 | 0 Kč |
| Josef Dobeš | 1 | 2 407 900 Kč |
| Milan Chloupek | 1 | 0 Kč |
| Dagmar Koktová | 1 | 0 Kč |
| 1 | 2 286 900 Kč | |
| Anděla Tulliová | 1 | 0 Kč |
| Karel Horák | 1 | 0 Kč |
| Andrea Tulejová | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Martin Korch | 8 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 278 300 Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč | ||||||||
| Michal Jelínek | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| František Smrčka | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Antonín Molík | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Luděk Švejda | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Jelínek | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Rudolf Tullia | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Petr Tulej | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Drozd | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Josef Železný | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jan Auer | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Jiří Vejtasa | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Dominik Toman | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vladislav Kovář | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Miroslav Jelínek | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kamil Toman | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Martin Nachtnebl | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Kružík | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Michal Jančuška | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bartoloměj Tulej | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Věra Tulejová | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Libor Svoboda | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Marie Tulejová | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Alena Ilková | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Michal Jančuška | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pavel Abrhám | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Petr Pavlík | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Dalibor Tulej | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ludmila Topolánková | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Spolek Ovis | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Josef Žák | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Lucie Rozehnalová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Josef Dobeš | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Milan Chloupek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dagmar Koktová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||||
| Anděla Tulliová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karel Horák | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Andrea Tulejová | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Podyjí | 14 | 8 656 461 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Podyjí | 8 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 278 300 Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč |