Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teambike 23 s.r.o. | 12 | 2 938 366 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Teambike 23 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 86 999 Kč | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 847 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 517 844 Kč | 2 smlouvy za celkem 806 303 Kč | 4 smlouvy za celkem 450 320 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 86 999 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 8 | 2 253 220 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 598 147 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 smlouva za celkem 86 999 Kč | ||||||||||
| Správa Krkonošského národního parku | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 847 000 Kč | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 450 320 Kč | |||||||
| Ministerstvo obrany | 2 smlouvy za celkem 517 844 Kč | 1 smlouva za celkem 80 303 Kč |