Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Svobodová | 9 | 634 666 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pavlína Svobodová | 1 smlouva za celkem 196 998 Kč | 2 smlouvy za celkem 102 720 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 628 Kč | 3 smlouvy za celkem 34 320 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 9 | 634 666 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 196 998 Kč | 2 smlouvy za celkem 102 720 Kč | 2 smlouvy za celkem 100 628 Kč | 3 smlouvy za celkem 34 320 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč |