Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manuvia DreamJob s.r.o. | 8 | 773 638 400 Kč |
| PROPLUSCO Services CZ s.r.o. | 2 | 409 766 500 Kč |
| INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 2 | 409 766 500 Kč |
| AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | 2 | 409 766 500 Kč |
| Foster Facility s.r.o. | 1 | 331 285 900 Kč |
| Axial Personnel Agency, s.r.o. | 1 | 331 285 900 Kč |
| SH Job Partners s.r.o. | 1 | 363 000 000 Kč |
| MONTIX, a.s. | 1 | 363 000 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Manuvia DreamJob s.r.o. | 1 smlouva za celkem 375 100 Kč | 3 smlouvy za celkem 410 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 363 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 400 000 Kč | |||||||
| PROPLUSCO Services CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 410 mil. Kč | ||||||||||
| INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 410 mil. Kč | ||||||||||
| AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 410 mil. Kč | ||||||||||
| Foster Facility s.r.o. | 1 smlouva za celkem 331 mil. Kč | ||||||||||
| Axial Personnel Agency, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 331 mil. Kč | ||||||||||
| SH Job Partners s.r.o. | 1 smlouva za celkem 363 mil. Kč | ||||||||||
| MONTIX, a.s. | 1 smlouva za celkem 363 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 1 | 375 100 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 409 766 500 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 0 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 363 000 000 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 400 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 375 100 Kč | ||||||||||
| Česká pošta, s.p. | 2 smlouvy za celkem 410 mil. Kč | ||||||||||
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VOP CZ, s.p. | 1 smlouva za celkem 363 mil. Kč | ||||||||||
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 smlouva za celkem 400 000 Kč |