Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 42 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KB Advisory, s. r. o. | 42 | 136 084 368 Kč |
| CEVRE Consultants s.r.o. | 11 | 123 931 044 Kč |
| RENARDS, a.s. | 11 | 123 931 044 Kč |
| RENARDS dotační, s.r.o. | 11 | 123 931 044 Kč |
| ENVIROS, s.r.o. | 11 | 123 931 044 Kč |
| GRANT Garant s.r.o. | 1 | 121 000 000 Kč |
| PKV BUILD s.r.o. | 1 | 121 000 000 Kč |
| ECOTEN s.r.o. | 1 | 121 000 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KB Advisory, s. r. o. | 9 smluv za celkem 8 mil. Kč | 28 smluv za celkem 127 mil. Kč | 5 smluv za celkem 491 260 Kč | ||||||||
| CEVRE Consultants s.r.o. | 10 smluv za celkem 124 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| RENARDS, a.s. | 10 smluv za celkem 124 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| RENARDS dotační, s.r.o. | 10 smluv za celkem 124 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ENVIROS, s.r.o. | 10 smluv za celkem 124 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| GRANT Garant s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 mil. Kč | ||||||||||
| PKV BUILD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 mil. Kč | ||||||||||
| ECOTEN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní rozvojová banka, a.s. | 17 | 8 511 600 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 228 690 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 11 | 123 931 044 Kč |
| Město Přelouč | 3 | 1 465 310 Kč |
| SATT a.s. | 4 | 0 Kč |
| Tepelné hospodářství Města Trhové Sviny spol. s r.o. | 1 | 769 184 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 410 190 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 381 150 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 72 600 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Národní rozvojová banka, a.s. | 6 smluv za celkem 8 mil. Kč | 8 smluv za celkem 670 340 Kč | 3 smlouvy za celkem 160 930 Kč | ||||||||
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 smlouva za celkem 228 690 Kč | ||||||||||
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 10 smluv za celkem 124 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Přelouč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 330 330 Kč | |||||||||
| SATT a.s. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tepelné hospodářství Města Trhové Sviny spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 769 184 Kč | ||||||||||
| Město Rumburk | 1 smlouva za celkem 410 190 Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 smlouva za celkem 381 150 Kč | ||||||||||
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč |