Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Senioři Hradec Králové, z. s. | 12 | 4 702 850 Kč |
| Senioři České republiky, z. s., Městská organizace Hradec Králové | 2 | 1 430 577 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 709 593 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Senioři Hradec Králové, z. s. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 317 020 Kč | 2 smlouvy za celkem 995 080 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 360 580 Kč | 1 smlouva za celkem 439 230 Kč | 1 smlouva za celkem 442 860 Kč | ||||
| Senioři České republiky, z. s., Městská organizace Hradec Králové | 1 smlouva za celkem 708 957 Kč | 1 smlouva za celkem 721 620 Kč | |||||||||
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 709 593 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Hradec Králové | 12 | 4 702 850 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Hradec Králové
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Hradec Králové | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 317 020 Kč | 2 smlouvy za celkem 995 080 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 360 580 Kč | 1 smlouva za celkem 439 230 Kč | 1 smlouva za celkem 442 860 Kč |