Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OKNENET s.r.o. | 10 | 2 011 004 Kč |
| Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 | 5 | 919 530 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OKNENET s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 594 629 Kč | 3 smlouvy za celkem 442 157 Kč | 1 smlouva za celkem 326 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 1 smlouva za celkem 75 937 Kč | 1 smlouva za celkem 395 280 Kč | |||||
| Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 | 1 smlouva za celkem 405 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 337 530 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 | 6 | 995 467 Kč |
| Městský bytový podnik Lanškroun, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Město Lanškroun | 1 | 104 627 Kč |
| Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun | 2 | 721 280 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 | 1 smlouva za celkem 405 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 337 530 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 000 Kč | 1 smlouva za celkem 75 937 Kč | |||||||
| Městský bytový podnik Lanškroun, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Lanškroun | 1 smlouva za celkem 104 627 Kč | ||||||||||
| Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun | 1 smlouva za celkem 326 000 Kč | 1 smlouva za celkem 395 280 Kč |