Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K-VitaMed, s.r.o. | 13 | 3 936 213 Kč |
| Základní škola Praha - Kbely | 7 | 1 400 008 Kč |
| Kbelská sportovní, příspěvková organizace | 3 | 1 191 984 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| K-VitaMed, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 446 832 Kč | 3 smlouvy za celkem 218 658 Kč | 4 smlouvy za celkem 933 570 Kč | 2 smlouvy za celkem 784 485 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| Základní škola Praha - Kbely | 3 smlouvy za celkem 218 658 Kč | 3 smlouvy za celkem 784 485 Kč | 1 smlouva za celkem 396 864 Kč | ||||||||
| Kbelská sportovní, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 784 485 Kč | 1 smlouva za celkem 407 499 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 19 | 12 | 3 936 213 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 19 | 1 smlouva za celkem 446 832 Kč | 3 smlouvy za celkem 218 658 Kč | 4 smlouvy za celkem 933 570 Kč | 2 smlouvy za celkem 784 485 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |