Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MoDoStav, s.r.o. | 18 | 47 300 509 Kč |
| VKB stavby s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| Stavimperk s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| KDS - stavební s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| PT PROLES s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| Jan Štolka - STAVKO | 1 | 7 074 265 Kč |
| NONA Volary, s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13 | 3 | 26 159 214 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MoDoStav, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 372 523 Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 766 704 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 20 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 885 311 Kč | ||||
| VKB stavby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Stavimperk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| KDS - stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| PT PROLES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Štolka - STAVKO | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| NONA Volary, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13 | 2 smlouvy za celkem 17 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek | 2 | 372 523 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 7 074 265 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 578 554 Kč |
| Městské centrum kultury a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865 | 1 | 4 353 069 Kč |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 | 358 482 Kč |
| Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13 | 3 | 26 159 214 Kč |
| Město Týn nad Vltavou | 5 | 7 970 030 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 66 901 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek | 2 smlouvy za celkem 372 523 Kč | ||||||||||
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Český hydrometeorologický ústav | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 578 554 Kč | ||||||||||
| Městské centrum kultury a vzdělávání | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865 | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 358 482 Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13 | 2 smlouvy za celkem 17 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | |||||||||
| Město Týn nad Vltavou | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 885 311 Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 smlouva za celkem 66 901 Kč |